شرکت تشک هنر، تولیدکننده انواع تشک‌های طبی است که با داشتن سال‌ها سابقه در کشور فعالیت می‌کند. کارشناسان این شرکت پیشرو در زمینه کالاهای خواب، پس از تحقیقات بسیار بر روی عادات خواب افراد، تشک‌هایی استاندارد و مناسب تمامی افراد با شرایط فیزیکی مختلف را تولید و عرضه کرده‌اند.
تشک‌های ارائه شده با در نظر داشتن شرایط آب و هوایی هر استان و مشکلات ارتوپدیک افراد تولید می‌شوند. همچنین این شرکت به واسطه رابطه نزدیک با شرکت‌های پیشرو در صنعت، از آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز بهره‌مند گشته و در تولید تشک‌هایی با کیفیت این دستاوردها را به کار بسته است تا مصرف کننده ایرانی از کالای خوابی مدرن و ایده‌ال نیز بهره‌مند شود.
با شروع فعالیت شرکت تشک هنر، به مرور زمان انواع تشک‌های این برند در سراسر ایران عرضه و به فروش رسیدند. در حال حاضر نیز تمامی محصولات این شرکت ، به طور مستقیم و توسط نمایندگان فروش ، در اکثر استان های کشور عرضه می‌شود. هدف مدیران و تولیدکنندگان تشک هنر، ارائه محصولی باکیفیت و مرغوب برای داشتن راحتی، آسایش و داشتن خوابی شیرین است.

– تولید شده از مواد اولیه مرغوب
– همراه با تکنولوژی روز اروپا
– کیفیت بالا
– عمرطولانی
– لایه های قابل تنفس
– طراحی ارگونومیک
– زیبا و مقاوم
– – قیمت رقابتی
– تنوع در طراحی و کاربرد
– % 100 نخ پنبه
– گارانتی 24 ماهه
– تکنولوژی مموری فوم
– خدمات پس از فروش

  سخن موسس و مدیر عامل

علی هنــری

علی هنــری

بنیانگذار و مدیر عامل تشک هنر

امروزه توسعه فردی و اجتماعی انسان ها در گرو سلامت روحی و روانی آنان است، ‌استفاده از کالای خواب باکیفیت تاثیر بسزایی در سلامت افراد در زمان استراحت و به طبع آن در زمان فعالیت روزانه می باشد، تشک هنر با اعتقاد به اهمیت موضوع سلامت جامعه و نیازی که در این عرصه وجود دارد مصمم بر اهداف کیفی و رقابتی تاسیس گردیده است.

فهرست